Apie mus

Mūsų tikslas – patenkinti vartotojų poreikius, suteikti kokybiškas paslaugas, savo nuoširdžiu ir sunkiu darbu skatinti sugrįžti juos vėl ir vėl.

Ukmergės Koops

Ukmergės rajono kooperatyvas savo istorijos metus skaičiuoja nuo 1996 metų, kai buvo reorganizuota Ukmergės rajkoopsąjunga.  Bendrovės  veiklos rūšys-mažmeninė prekyba, , nekilnojamojo turto nuomą, paslaugos, tokios kaip depozito surinkimas, Perlo ir Olifejos  paslaugos, pinigų išgryninimas ir kt. Pagrindinė veikla mažmeninė prekyba, kurią vykdo  35  KOOPS tinklo parduotuvės, restoranas „Vilkmergė“ .  Ukmergės rvk  yra  UAB „Ukmergės duona“ savininkas. Parduotuvių  tinklas išsidėstęs  Ukmergės  miesto ir rajono teritorijoje. Mūsų konkurencinis pranašumas-ilgaamžiškumas, istorinė  vertė, rekonstruotos ,šiuolaikiškos parduotuvės, lokacija. Mūsų šūkis „Kartu mes jėga“ nukreiptas į patenkintą pirkėją, atsakingą darbuotoją, išmintinga bendrystę. Įvertindami tai, noriai remiame bendruomenių šventes, įsijungiame į ekologišką vaikų  darželių ir mokyklų maitinimą, aprūpindami juos ekologiškais produktais, organizuojame poilsį darbuotojams.

  Pirkėjams pastoviai siūlomos akcijos, nuolaidos, žaidimai  ir  prekės kurių nėra didžiuosiuose tinkluose. UAB Ukmergės duona produkcija pastoviai atnaujinamas asortimentas, o tokių baravykų kokius kepa mūsų konditerės, nerasit  net pas mamą, todėl ir Ukmergės meras vykdamas į svečius dažnai vežą krepšį baravykų, teigdamas, kad „Pjauna Grybą“?

Visi mes esame viena didelė šeima, o mūsų Ukmergės KOOPS tinklas- mūsų namai.

Mūsų teikiamos paslaugos

 

Šeimos kortelės – gausios ir negalią turinčius vaikus, nepaisant jų amžiaus, prižiūrinčios šeimos gali pasinaudoti Šeimos kortele, kuri suteikia 5proc. nuolaida apsipirkimui mūsų Ukmergės KOOPS parduotuvėse.

Lojalumo kortelės. Nuolaidų kortelę galite įsigyti nemokamai pirkdami už 15 Eur. arba už 1 Eur. Aktyvavus nuolaidų kortelę pradedama taikyti 1% nuolaida.

Galimybė atsiskaityti banko kortelėmis bei pirkimo metu išsigryninti pinigus.Perkant už 5 Eur. ir daugiau, bei atsiskaitant  SEB banko kortele, galima išsigryninti pinigus kasoje pirkimo metu.

“Perlas” terminalai. “Perlas” terminaluose galima sumokėti mokesčius, įsigyti loterijos bilietus, žvejo bilietą, draudimus ir kt.

Spauda. Mūsų parduotuvėse galite įsigyti vietos spaudos.

Užstatinė tara. Parduotuvėse galima priduoti užstatinę tarą.

Papildymai. Galima įsigyti telefonų papildymus.

Restoranas “Vilkmergė”.  Restorano rankų darbo gaminiai – Ukmergės RVK parduotuvėse. Tradicijos, kurios tęsiasi iš kartos į kartą.. Unikalūs ir laiko patikrinti patiekalai.