Naujienos

Savitarnos kasos prekybos centre Pivonija!

Savitarnos kasos prekybos centre Pivonija!

„Džiaugiamės, kad neatsiliekame nuo didžiųjų rinkos dalyvių ir žengiame pirmyn pasinaudodami inovatyviomis technologijomis, be kurių nematome savęs tarp pardavėjų. Žinoma, vienas lauke – ne karys, tačiau kartu su StrongPoint komanda mes esame konkurencingi ir įdomūs. Tikiu, kad kartu mes galime daug! Ačiū StrongPoint už bendrystę“ – sako A. Andrikonienė.

Norime dar kartą visiems padėkoti ir pasidalinti, mūsų visų ,bendro darbo įvertinimu?

Ačiū už Jūsų balsus ir palaikymą.

Esate NEREALI KOMANDA!❤️

Ukmergės rvk tinklo parduotuvėse galioja NUOLAIDŲ KORTELĖ! ?
Nuolaidos dydis priklauso nuo prieš mėnesį sukauptos pirkimų sumos, išskyrus alkoholinius gėrimus, tabako gaminius, GSM papildymus.?
Vienkartinis kortelės mokestis- 1Eur., arba perkant prekių ne mažiau kaip už 15Eur- kortelę DOVANOJAME!?
Teiraukitės kasininkės!?
Kuo daugiau perkate,tuo daugiau
PADEDAM TAUPYTI!?

 

KALĖDOS – DOVANŲ IR STEBUKLŲ METAS!

Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvo Facebook paskyroje lapkričio 18-21 dienomis vyko KALĖDINIS KONKURAS, kurio metu dalyviai komentaruose po nuotrauka spėliojo kiek meškučių pasislpėpę nuotraukoje.

Teisingai atsakė net 21 dalyvis. Burtų keliu meškutį laimėjo Aura.

Ukmergės RVK paskyroje tai ne paskutinis žaidimas.

Sekite mus ir dalyvaukite!

Mūsų FACEBOOK paskyra: Ukmergės RVK | Ukmerge | Facebook


Didelis dirbtinių gėlių ir žvakių pasirinkimas!
Ir miesto ir kaimo parduotuvėse! 

12-oji Ukmergės rajono Garbės pilietė – Angelė Andrikonienė

Posėdį pradėjęs rajono meras Rolandas Janickas paskelbė, kad Savivaldybės tarybos sprendimu 2022 metų Ukmergės rajono Garbės piliete paskelbta A. Andrikonienė, ilgametė Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvo direktorė. Jai šis vardas suteiktas už socialiai atsakingo verslo vystymą, profesinį ir visuomeninį aktyvumą, bendruomeniškumo puoselėjimą ir Ukmergės krašto garsinimą.

Skaitykite daugiau: Gimtoji zeme – 12-oji Ukmergės rajono Garbės pilietė – Angelė Andrikonienė (gzeme.lt)

Padėkojo geriausiems darbuotojams

Gegužės 1-osios išvakarėse Ukmergės rajono profesinių sąjungų bendrija tradiciškai, jau ketvirtą kartą, surengė rajono geriausiųjų, profesionaliausiųjų darbuotojų pagerbimo šventę. „Vilkmergės“ restorane į vakaronę gausiai susirinkę profsąjungiečiai paminėjo Tarptautinę darbo dieną ir paskelbė nominacijas. Ukmergės rajono kooperatyvo darbuotojai gavo tris apdovanojimus: METŲ DARBUTOJAS, METŲ PROFESIONALAS IR METŲ INICIATYVIAUSIAS DARBUOTOJAS.

Skaitykite daugiau: Gimtoji zeme – Padėkojo geriausiems darbuotojams (gzeme.lt)

PERLAS GO

Palaikome Ukrainą ir kiekvieną šių nepaprastai skaudžių įvykių paliestą jos pilietį. Kiekvieno iš mūsų parama šiuo metu yra ypač svarbi. Paremti ukrainiečių kovą už laisvę ir skirti aukas organizacijai Blue / Yellow for Ukraine nuo šiandien galite ir grynaisiais pinigais. Tai padaryti galite „Perlas“ terminalų tinkle.

Perlas terminalus rasite mūsų Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvo parduotuvėse!

 

NAUJIENA!

VISOSE Ukmergės RVK PARDUOTUVĖSE

Perkant ne mažiau, kaip už 5 Eur, galite išsigryninti su VISŲ bankų MASTER CARD kortelėmis! Gryninimo suma nuo 5 iki 100 Eur!

„Visose Vartotojų kooperatyvo parduotuvėse pirkėjai gali atsiskaityti mokėjimo kortele. Taip pat yra įrengti SEB banko terminalai, kuriuose perkantieji prekių už 5 eurus nemokamai gali išsigryninti iki 100 eurų. Jei žmogui reikia didesnės pinigų sumos, ją galima išsiimti parduotuvėse esančiuose „Perlo“ terminaluose. Taigi, norintiems turėti grynų pinigų dėl to nereikės važiuoti į miestą“, – situaciją komentavo A. Andrikonienė.

https://www.gzeme.lt/2022/01/25/pinigus-issigryninti-galima-vartotoju-kooperatyvo-parduotuvese/

Paskutinį rudens penktadienį, KOOPS sistemos Ukmergės RVK, miesto bendruomenei ir miesto svečiams paruošė ir pristatė Kalėdinę dovaną – Nuotekų g.118 parduotuvę RIEŠUTAS.?
Nuo sumanymo iki projekto įgyvendinimo praėjo nepilnai 2 metai. Visus darbus išskirtinai atliko tik Ukmergėje registruotos ir veikiančios įmonės. ?
Atidarymo šventėje dalyvavo Seimo narys Juozas Varžgalys, Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, administracijos direktorius Darius Varnas, mero pavaduotoja Agnė Balčiūnienė, direktoriaus pavaduotoja Dalia Steponavičienė taip pat verslo partneriai ir kooperatyvo darbuotojai. ?
Parduotuvę palaimino Švč. Trejybės bažnyčios klebonas Šarūnas Petrauskas.
Parduotuvėje sukurtos dvi papildomos darbo vietos, joje dirbs keturių darbuotojų kolektyvas.?
Atidarymo metu Ukmergės RVK Direktorė Angelė Andrikonienė nuoširdžiai padėkojo visiems prisidėjusiems už sėkmingą projekto įgyvendinimą, kooperatyvo darbuotojams už nuostabų darbą, o parduotuvės kolektyvui palinkėjo šiltų šypsenų, sėkmingų pardavimų ir laimingų klientų.?
Parduotuvė RIEŠUTAS: tai išorėje tvirtas kevalas ir staigmenos parduotuvės viduje. ???
Kviečiame apsilankyti ir labai Jus MYLIME! ❤ 

Gavome SERTIFIKATĄ, kuris patvirtina mūsų ilgalaikę sėkmę veiklos sektoriuje ir mūsų įmonės apyvartos rėžyje!

Šis sertifikatas yra prestižinis pripažinimas, suteikiamas tik toms įmonėms, kurios atitinka vienus griežčiausių vertinimo kriterijų rinkoje. Įmonės sertifikuojamos kaip A klasės lyderės, turinčios aukštą kreditingumo lygį savo dydžio kategorijoje ir verslo sektoriuje.

A+ įvertinimas parodo tvarų verslo augimą ir gebėjimą prisitaikyti prie kintančių rinkos sąlygų bei sėkmingai vystyti verslą.
A+ prekės ženklas atpažįstamas ir žinomas kaip verslo kokybės standartas, į kurį lygiuosis visas ateities kartų verslas.

 

Kiekvienas iš mūsų esam tarsi atskiras pasaulis, slepiantis savyje ištisus klodus informacijos. Anksčiau niekam nebuvo leista(išskyrus tam tikras  slaptas tarnybas)suprasti žmogaus kūno kalba, jo veidą, emocijas ir t.t.  Dabartinio mokslo pasiekimai mums leidžia  skaityti žmogų tarsi atverstą knygą ir dar daugiau…ir tam padeda  Veidotyros  ir Kūno kalbos mokymai, kuriuos veda turintys tam gebėjimų bei kompetencijų lektoriai.

  Mes  taip pat norėdami pažinti savo kolegas, artimuosius, bičiulius, partnerius  bet pirmiausiai pažinti patys save ir suprasti kodėl esame tokie o ne kitokie, pasikvietėme  labai puikia lektorę LAURA ŠUKIENĘ, kur per du susitikimus  mums  supažindino su :

                     ŽMONIŲ TIPAIS IR  JŲ VEIDO BRUOŽAIS.

Tai buvo iš ties labai įdomus  veidotyros pradžiamokslis, o praktinės užduotis  leido pažinti save ir kolegas.

 Nuoširdus AČIŪ Laurai už šiltai ir įsimintinai perteiktas žinias, o kolegėms už  norą tobulėti…

 Tikiu, kad mokymai bus pritaikyti gyvenime. Tam kad gilintis toliau, jie bus tęstiniai! Ilgi rudens vakarai ir yra skirti  kartoti išmoktas pamokas!

 

Klientus pasitinka atsinaujinusi parduotuvė!

 

Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvui priklausanti Dainavos kaimo parduotuvė virto gražesne ir patogesne .   

   Šviesi ir jauki prekybos salė, patogus prekių išdėstymas ir taromatas – viskas dėl  klientų, kurie lankosi parduotuvėje!

    Mes dirbame, kad pas mus ne tik rastumėte visko ko reikia, bet būtų malonu užeiti ir norėtųsi sugrįžti! 

 

 

Investicijos, naujoji parduotuvė, rekonstrukcijos, kavos aparatai apie tai ir dar daugiau – “Ukmergės žinios” straipsnyje pasakoja URVK Direktorė Angelė Andrikonienė

 

 

Daugiau skaitykite paspaudę ant nuorodos: 

https://www.ukzinios.lt/ekonomika/verslas/24374-pirkiniu-krepseliai-tapo-solidesni

 

 

 

Ukmergės Policija IR VISUS POLICININKUS Nuoširdžiausi sveikinime Profesinės šventės proga! Ačiū už tai, kad Ginat, Saugot ir Padedat! Tegul viskas, kuo dalinatės- grįžta Jums su kaupu! 

Ukmergės rajono darželiuose ekologiškas maistas

„Nuo skambių žodžių iki jų įgyvendinimo – ilgas kelias. Reikia noro įveikti biurokratinius barjerus, reikia papildomų sąnaudų, o svarbiausia – visų suinteresuotų šalių sutarimo. Tačiau, neslėpsiu, pasiektas rezultatas išties džiugina“, – sako ekologiškus produktus iš ūkininkų superkančio ir juos vaikų darželiams tiekiančio Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvo direktorė Angelė Andrikonienė, rašoma pranešime.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/agro/agroverslo-naujienos/kaip-pavyko-darzelinukus-pamaitinti-ekologisku-maistu.d?id=88130505

Taujėnų parduotuvės automobilių stovėjimo aikštelės praplėtimo projektą padėjo įgyvendinti AB Ukmergės versmės komanda .Nuoširdus AČIŪ direktoriui Alvydui Šidlauskui ir darbų vadovui Arnui Olšauskui. 

Pirkėjai dabar savo automobilius galės parkuoti saugiai sustodami net puodeliui kavos! 

KAVOS APARATAI ŠALIA MŪSŲ  MIESTO IR KAIMO PARDUOTUVIŲ!  

XL kavos ar kito karšto gėrimo, kurio galite gauti iki 300ml.-kaina tik VIENAS EURASJa galėsit mėgautis visą parą! Tokie aparatai greitai bus pastatyti prie Pivonijos, Pušelės, Uosio, Vaivorykštės,Paparčio parduotuvių! Vilniaus gt.pard. Nepamiršome ir kaimo vietovių: Vidiškiai,Vepriai, Taujėnai, Želva, Deltuva tai tik pradžiai…
Už kavą galite atsiskaityti tiek grynais tiek banko kortele!
Mes linkime skanios LAVAZZA kavos bet kuriuo paros metu ! Paragaukit patys ir draugams pasiūlykit!

P.S.Jei pastebėsit gedimą,prašome apie tai pranešti, kavos aparatus aptarnaujančiai įmonei +370 5 240 43 43 

MŪSŲ PARDUOTUVĖSE ŠVIEŽIA MĖSA GEROMIS KAINOMIS! 

Gero skonio ŽVAGULIŲ ŠEIMOS šakočiai ! 

Ieškokite visose Ukmergės KOOP’S ženklu pažymėtose parduotuvėse!

Ukmergėje įsikūrusi UAB ,,Blastera“ žuvies auginimo fermoje auginami ir rūkomi ŠAMAI mūsų rajono ir miesto parduotuvėse 

Šalia Ukmergės miesto turgaus esanti KOOPS tinklo parduotuvė PAPARTIS 

 Juodausių parduotuvės pirkėjams užtikrintos parkavimo vietos! 

Dar vienas projektas įgyvendintas. Ačiū partneriams “Ukmergės paslauga” vadovui Vytautui Masiukui, darbų vadovui Raimondui ir brigadai!