Restoranas „Vilkmergė“

„Vilkmergės“ restoranas – seniausia Ukmergės viešojo maitinimo įstaiga, savo gyvavimo metus skaičiuojanti nuo 1965m. „Vilkmergė“ įsikūrusi pačiame miesto centre, šalia jos – patogi automobilių stovėjimo aikštelė.
Elegantiškas ir ramus restorano interjeras maloniai nuteikia lankytojus (architektas – ukmergiškis S. Sakalis). Išsaugota ir puikiai dera senoji restorano puošmena – medinis reljefas, kuris buvo sukurtas 1984m. Vilniaus menininkų namų skulptorių.
Restoranas „Vilkmergė“ – tai puiki vieta iškilmingiems, oficialiems ar laisvesnio pobūdžio renginiams, švęsti įvairias Jūsų šventes – jubiliejus, vestuves, krikštynas ar su drauge ar draugu praleisti romantišką vakarienę. Trys pokylių salės talpina 154 svečius.
Pirmajame aukšte įrengta nedidelė valgykla, kviečianti užsukti ir paragauti restorano maisto, kurio kaina ir kokybė maloniai stebina.
Svečių aptarnavimas visuomet dėmesingas ir malonus.

Restoranas „Vilkmergė“

 

Adresas: Kauno g.9, Ukmergė
Telefonas: +370 340 52079
Mob.: +370 618 72548
El.paštas: restoranas@urvk.lt 


Mūsų restorane yra trys salės: dvi mažesnės salės puikiai tinka nedidelėms kompanijoms 10-20 žmonių, ir didesnė salė, kuri talpina iki 120 svečių!

Firminė Vilkmergės duona turinti gilias tradicijas, kurios tęsiasi ne vienerius metus. Tai išskirtinis ir unikalus mūsų gaminys, kurį galite įsigyti visose Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvo parduotuvėse bei mūsų restorane "VILKMERGĖ" adresu Kauno g. 9, Ukmergė