Ukmergės duona – šilta, artima, vietinė

UAB ”Ukmergės duona” – Lietuvos vartotojų kooperatyvų sąjungos įmonė, kurios savininkas – Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvas. Kepykla įkurta 1962 metais.

Duoną kepame beveik 60 metų. Sukaupta patirtis, iš kartos į kartą perduodamos kepimo tradicijos bei subtilybės, gamyboje naudojamos lietuviškos kokybiškos, natūralios žaliavos, rankų darbas ir širdies šiluma sutelkta į aukščiausios kokybės ir išskirtinio skonio gaminius.

Kepame apie 90 pavadinimų gaminių. Apie 30 pavadinimų ruginės-kvietinės duonos, 15 pavadinimų pyrago ir batono gaminių, 10 pavadinimų bandelių ir 35 – konditerinių, kreminių gaminių.

Mūsų asortimente yra gaminių, kurie kepami pagal aukštaitiškus autentiškus receptus, kurių gamyboje nenaudojame cukraus bei mielių, tešlos ruošiamos naudojant natūralius raugus. Mūsų meistrai, atsižvelgdami į kintantį vartotojų skonį, kepa ir naujų, neragautų skonių duonos ir konditerijos gaminių.

Sėkmingiausiais ir labiausiai pamėgtais gaminias galime įvardinti  – „Ukmergės duoną“, „Ukmergės daugiagrūdę duoną“,  „Meduolinius baravykus“, „Džiovintą duonelę su spanguolėmis“.

Keletui mūsų mūsų gaminių yra suteikti tautinio paveldo sertifikatai, o net 10 gaminių yra pelnę „Metų gaminio“ aukso medalius.

UAB ”Ukmergės duona“ savo gaminiais prekiauja firminėje parduotuvėje „Šviežia duona, Lietuvos KOOPS ir AIBĖS prekybos sistemos parduotuvėse (Ukmergės, Širvintų, Anykščių, Molėtų, Utenos rajonuose), prekybos tinklų MAXIMA, NORFA, IKI, RIMI aukštaitijos regionų parduotuvėse.

Uždaroji akcinė bendrovė „UKMERGĖS DUONA“

Šviesos g.13, LT-20177 Ukmergė
Tel. (8 340) 65 458; Mob. +370 686 366 96

El. paštas: info@ukmergesduona.lt

www.ukmergesduona.lt

Firminė parduotuvė „Šviežia duona“

Maironio g. 59, Ukmergė

Tel 8 (340) 65 221